TŁUMACZ JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Radevelia Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Radevelia skupia wokół siebie grupę kreatywnych i otwartych na wyzwania specjalistów, którzy wnoszą do firmy szczególnie przydatne cechy osobiste, gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Każdy członek naszego zespołu jest naszą największą wartością, która stanowi o naszej sile. Głównym obszarem działania jest efektywne zastosowanie technologii i rozwiązań z zakresu elektroniki, automatyki, telekomunikacji i informatyki. Trzon naszego zespółu stanowi spójna grupa programistów, grafików, projektantów, techników i instalatorów. W realizacji zleconych nam zadań ściśle współpracujemy ze środowiskami akademickimi oraz przemysłem. Uczestniczymy w międzynarodowych inicjatywach mających na celu innowacyjność oraz kształtowanie nowych standardów technicznych oraz etycznych. Mamy bogate doświadczenie w realizacji zadań, wymagających porozumienia pomiędzy różnymi środowiskami i branżami. Mamy doświadczenia w dostawie technologii i rozwiązań dla administracji, wojska i służb porządkowych, służby zdrowia, energetyki, transportu, przemysłu, budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, sektora usług i handlu.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się tłumaczeniem oprogramowania, baz danych a także dokumentacji technicznych, korespondencji oraz publikacji. Rolą tłumacza będzie także udział w rozmowach biznesowych, imprezach targowych oraz kontaktach z naszymi partnerami.

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie jak i piśmie
  • znajomości terminologii technicznej
  • praktycznej umiejętności korzystania z komputera
  • samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości osobistej

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze z możliwością późniejszego kształtowania elastycznych zasad współpracy
  • doskonałą atmosferę i partnerskie relacje
  • świadczenia socjalne
  • najnowsze narzędzia pracy
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska
  • możliwość samodoskonalenia

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie, czy bogata historia zatrudnienia. W naszym zespole jest miejsce dla koleżanek i kolegów, bo nie uznajemy dyskryminacji i uprzedzeń. Niepełnosprawność także nie ma dla nas znaczenia, jeżeli wiesz, że nie przeszkodzi Ci w wykonywaniu zadań. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie ich pasją. Szczycimy się atmosferą, której zazdroszczą nam inni. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.