Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się tłumaczeniami tekstów z różnych dziedzin. Oprócz tego rolą tłumacza będzie udział w rozmowach biznesowych, imprezach targowych i spotkaniach z naszymi kontrahentami.

Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania

• biegła znajomość języka chińskiego w mowie jak i piśmie (wykształcenie filologiczne)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• praktyczna umiejętność korzystania z komputera i oprogramowania Microsoft Office
• zaradność, samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
• dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

A 60-year enterprise in power and infrastructure sectors, SINOHYDRO prov... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja