Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- tłumaczenie pisemne dokumentów w parze EN-PL
i PL-EN (głównie teksty techniczne - lotnicze, ale również prawne i biznesowe)

- redagowanie i korekta tekstów

- sporadycznie tłumaczenia ustne

Wymagania

-  biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

-  doświadczenie w tłumaczeniach (minimum roczne) – warunek konieczny

-  wykształcenie wyższe lingwistyczne lub techniczne

-  znajomość programów typu CAT /TRADOS

-  dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Heli Invest to polska firma działająca od ponad dekady w branży lotnicze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja