Opis stanowiska pracy

  • Obsługa prasy automatycznej oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji, sytuacji i czynników powodujących stracony czas
  • Wykonywanie codziennej konserwacji pras, narzędzi tłoczących zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
  • Współpraca z technologiem i ustawiaczem w zakresie wprowadzanych zmian technologicznych oraz bieżących problemów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi pras automatycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Wiedza z zakresu podstawy budowy i zasad działania obsługi pras i tłoczników
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy (II S)

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wciągników (II W)

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Arakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
  • Karta sportowa Multisport

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne