Tłoczarz w metalu/ Ślusarz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 2 lub 3 zmian
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych zniżek i rabatów w ramach programu MyBenefit)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Praktyczne umiejętności z zakresu podstawowych operacji ślusarskich
  • Cierpliwość, dokładność, zdolność logicznego myślenia
  • Niezbędna do wykonywania zawodu sprawność fizyczna i manualna
  • Doświadczenie na produkcji - będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: szlifowanie spoin po spawaniu, czyszczenie, ukosowanie, trasowanie, piłowanie ręczne i maszynowe, cięcie, wiercenie otworów, gwintowanie, skręcanie itp.
  • Kontrola jakości wykonanych prac ślusarskich
  • Czyszczenie i konserwacja użytkowanych narzędzi i stanowiska pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials