Hays Poland

Tester

Warszawa
Tester
Warszawa
NR REF.: 1113635

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 50-65 zł / h netto

Zadania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania cyklem aplikacji
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołu SCRUM ‘owego
  • Weryfikacja mapowań w tematycznej hurtowni danych
  • Testowanie jakości danych
  • Możliwość tworzenia scenariuszów testowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi służących do zarządzania cyklem życia aplikacji (HP ALM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Znajomość ISTQB
  • Mile widziana znajomość scenariuszów testowych
  • Mile widziana znajomość języka SQL

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Pracę w międzynarodowej firmie z obszaru finansowego
  • Multisport oraz pakiet medyczny
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach
  • Duże możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland