Hays Poland

Tester

Gdańsk
Tester
Gdańsk
NR REF.: 1117181

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Wydajnościowy

Lokalizacja: Gdańsk
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • tworzenie, modyfikowanie i utrzymywanie testów wydajnościowych,
  • analizę wyników
  • planowanie rozwiązań z obszaru automatyzacji
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu statystyki (testowanie wydajnościowe)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych (ok. 2-3 lata)
  • Umiejętności programowania (preferowany język Python)
  • Doświadczenie w używaniu Dockera i wirtualizacji VM
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę w międzynarodowym zespole.
  • Elastyczność w podejściu do zadań (analiza, rozwój oprogramowania)
  • Umiejętności analityczne, motywacja do rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland