Cyclad Sp. z o.o.

Tester

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących banków uniwersalnych, prowadzimy rekrutację na stanowisko testera.

Opis stanowiska:

• Wykonanie testów

• Przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych

• Raportowanie błędów

• Wykonanie re-testów

• Wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów z Banku lub kierownika zespołu testów

Wymagania:

• Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego

• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB

• Znajomość HP ALM lub HP QC

Oferujemy:

• Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

• Umowę o pracę

• Prywatną opiekę medyczną

• Kartę MultiSport

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz nowych umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.