Tester wydajnościowy

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin
Wyzwania przed Tobą:

Chcesz pracować w największym centrum testowym w Polsce? Jeśli tak, to świetnie się składa – Centrum Kompetencyjne Testing poszukuje samodzielnego i doświadczonego eksperta!  Szukamy osoby, która pomoże nam w planowaniu i realizacji testów.

Zadania:

  • Analiza i projektowanie testów wydajnościowych
  • Przeprowadzanie testów maksymalnego obciążenia i przeciążenia
  • Opracowywanie dokumentacji testowej
  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Analiza i weryfikowanie wyników
  • Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
  • Raportowanie z wykonanych testów
Oczekiwane umiejętności:
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych za pomocą JMeter
  • Doświadczenie w testowaniu API
  • Doświadczenie w tworzeniu procedury i procesów testów wydajnościowych
  • Umiejętność interpretowania wyników (logów) w poszukiwaniu potencjalnych wąskich gardeł
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Korzyści dla Ciebie:
  • Pracuj nad wymagającymi i fascynującymi międzynarodowymi projektami prowadzonymi dla setek prestiżowych klientów z różnych obszarów i branż.
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki wielu możliwościom oferowanym przez naszą aplikację Job Changer, która pozwala Ci zmienić projekt, obszar Twojej działalności lub lokalizację pracy.
  • Współpracuj z najlepszymi ekspertami w utalentowanych i pełnych pasji zespołach nad najbardziej zaawansowanymi, nowatorskimi technologiami.
  • Zwiększaj swoje umiejętności biorąc udział w wielu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
  • Pracuj w firmie z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy zatrudniającej ponad 4 000 specjalistów, z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Skorzystaj wraz ze swoją rodziną z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, weź udział w kursach języków obcych organizowanych w naszych biurach oraz dołącz do systemu MyBenefit.
  • Zrealizuj Twoje inicjatywy i marzenia w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers.
  • Weź udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach.
  • Poznaj nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach.
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie