Tester telefonów IP

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1120659

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Telefonów IP

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays) / umowa zlecenie dla studentów

Stawka: 350- 450 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Wykonywanie testów telefonów IP i zgłaszanie znalezionych problemów
  • Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji
  • Koordynowanie pracy własnej
  • Współpraca z członkami zespołu

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów telefonów stacjonarnych
  • Znajomość protokołu SIP (SIP Trunk), oraz innych protokołów sieciowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland