Tester systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113853

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Tester Systemowy

Obowiązki:
  • Przygotowywanie i realizacja testów manualnych i automatycznych aplikacji webowej do sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych,
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów,
  • Współpraca z developerami i analitykami,
  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień.

Wymagania:
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, co najmniej 1 rok,
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku (najlepiej Java),
  • Znajomość dowolnego IDE (najlepiej InteliJ IDEA),
  • Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu (najlepiej Git),
  • Umiejętność analizy dokumentacji (produktowej, funkcjonalnej),
  • Znajomość narzędzia do śledzenia błędów oraz zarządzania projektami (najlepiej JIRA),

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych,
  • Znajomość SQL, XPath,
  • Znajomość SoapUI,
  • Znajomość narzędzi Continuous Integration,
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej,
  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków technicznych.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland