Tester systemów infomatycznych

PragmaGO.tech Sp. z o.o.

31-358 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników,
• zgłaszanie i analizę błędów,
• obsługę kolejek serwisowych (błędy, rozbudowy aplikacji zgłaszane przez klienta).

Oferujemy:
• prace w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,
• prace w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,
• duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu zarządzania, organizacji pracy i wiedzy domenowej w branży finansowej,
• pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,
• samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
• zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• pracę w przyjemnym i przestronnym biurze z dobrą kawą i przekąskami,
• elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
• szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach,
• spotkania i wyjazdy integracyjne,
• pakiet sportowy.

Wymagania

• preferowane wykształcenie wyższe,
• znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania,
• doświadczenie w testowaniu systemów informatycznych,
• umiejętność precyzyjnego wyrażania swoich spostrzeżeń w mowie i piśmie,
• myślenie analityczne,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole i komunikacji,
• doświadczenia w pracy z klientem.

Mile widziane:
• absolwenci/ studenci uczelni technicznych,
• znajomość podstaw programowania,
• znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów,
• znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. JIRA).

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości