Tester Sklepowych Systemów IT

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • przygotowanie i przeprowadzanie manualnych testów urządzeń i aplikacji systemu sklepowego
  • tworzenie planu testów oprogramowania i urządzeń
  • tworzenie i utrzymanie aktualności scenariuszy testowych
  • analiza i raportowanie wyników testów zgodnie z ustalonymi procedurami
  • tworzenie dokumentacji
  • udział w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych
  • wsparcie obsługi zgłoszeń (III linia)

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości zasad i dobrych praktyk dla testów sprzętu IT i oprogramowania
  • znajomości narzędzi wspierających testy manualne
  • praktycznej znajomości systemów Linux
  • znajomości obsługi narzędzi do zarządzania testami
  • doświadczenia w pracy z zespołami developerskimi
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • doświadczenie w pracy z systemami sklepowymi - mile widziane

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".