Tester Oprogramowania

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1108552

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w sektorze bankowości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Testowanie webowych systemów informatycznych,
  • Zapewnianie ciągłości wdrożeń systemów informatycznych,
  • Przygotowywanie rekomendacji do wdrożenia produkcyjnych wersji oprogramowania
  • Zapewnianie pomocy Service-Desk, udział w obsłudze incydentów krytycznych, w tym pomoc pośrednia Klientom banku i użytkownikom podsystemów informatycznych,
  • Rekomendacja parametryzacji aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Wymagania:
  • Ewidencjonowanie awarii, błędów i usterek systemów informatycznych
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji testowej
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, systemowych, integracyjnych, regresyjnych oraz testów powdrożeniowych wersji
  • Komunikacja z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania oraz retesty poprawek od dostawców zewnętrznych
  • Wsparcie testów akceptacyjnych projektów.
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
Technologie:
  • Dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS, Git
  • Praktyczna znajomość bankowości internetowej/mobilnej
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland