Opis stanowiska pracy

Firma Euroimpex SA, dystrybutor drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec, Ricoh oraz producent oprogramowania Documaster, w związku z rozwojem działu IT poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: tester oprogramowania

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie testów tworzonego w dziale developerskim oprogramowania
- ewidencjonowanie zgłoszeń w systemie TRAC
- ukierunkowanie na wysoką jakość tworzonych w firmie produktów

Zapewniamy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- elastyczne godziny pracy
- niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Wymagania

- znajomość systemów Ms Windows Server oraz linux (preferowane debian/ubuntu)
- podstawowe umiejętności z zakresu instalacji i administracji baz danych mysql\postgresql\mssql
- mile widziane umiejętności prowadzenia testów, znajomości procedur

Prezentacja firmy

Zapraszamy na naszą stronę http://euroimpex.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy