Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji;
  • Projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań;
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych;
  • Dokumentację wykonanych testów;
  • Analizowanie wykonywanych testów i zgłaszanie usterek;
  • Udział w testach użytkownika końcowego;
  • Ścisłą współpracę z Analitykami Biznesowymi i Programistami

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych;
  • Dokładności i samodyscypliny;
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym;
  • Mile widziana znajomość narzędzi RedMine, TestLink, Selenium, GIT oraz podstawowa znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle);
  • Doświadczenia w obszarze bankowości będzie dodatkowym atutem

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie;
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego

Wymagania

z dopiskiem:

nr ref IP/TESTER/05/2019/Warszawa.

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Bankowość , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca Internet / e-commerce