Tester Oprogramowania

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rekrutację prowadzimy dla firmy tworzącej unikatowy projekt IT – system, który będzie miał ponad 25 milionów odbiorców. Projekt jest największym przedsięwzięciem informatycznym w Polsce z użyciem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie przypadków testowych i wykonywanie testów
  • Wychwytywanie i rejestrowanie defektów podczas procesu testów
  • Testy systemów podczas wdrożeń
  • Przygotowanie i dbałość o dokumentacje testową
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów

Wymagania

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów (np. JIRA)
  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL
  • Myślenie analityczne
  • Dokładność, sumienność, terminowość
  • Samodzielność i nastawienie na rozwój

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Umiejętność programowania

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę sportową

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy