Tester oprogramowania

Opole, opolskie

Euvic Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • Dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych

Co będzie należało do twoich obowiązków:

  • Testy manualne aplikacji
  • Testy integracyjne
  • Mile widziana znajomość narzędzi do testów automatycznych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w testach manualnych aplikacji-
  • doświadczenia w pisaniu testów automatycznych
  • znajomość narzędzi: Jira, Selenium, Protractor, Jasmine

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management