Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko testera oprogramowania (zarządzanie testami automatycznymi), która dołączy do zespołu HXS i będzie aktywnie wspierać projekty informatyczne realizowane przez naszą firmę.

Oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (akceptujemy też B2B),
  • fantastyczną atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej,
  • realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,
  • pracę przy międzynarodowych projektach,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • i wiele więcej :)

Istnieje również możliwość współpracy na zasadach B2B.

Wymagania

  • samodzielność w opracowywaniu scenariuszy testowych aplikacji biznesowych
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i automatycznych w oparciu o istniejące specyfikacje.
  • doświadczenie w przygotowywani narzędzi i skryptów wspomagających proces analizy i testów
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego (na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji),

 Dużym atutem będzie:

  • znajomość Selenium
  • znajomość Codeception
  • znajomość PHPUnit
  • znajomość innych narzędzi i metodologii testów wydajnościowych
  • Znajomość SQL
  • Znajomość podstaw PHP, HTML, CSS

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz wiedzę z zakresu przygotowywania testów automatycznych, chęć do rozwoju w tym kierunku, ogrom zapału oraz jesteś osobą odpowiedzialną i bardzo pracowitą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości, skontaktuj się z nami. Razem przedyskutujemy Twoją kandydaturę.

Prezentacja firmy

Tworzymy zespół specjalistów w dziedzinie programowania, budowania aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy