Tester Oprogramowania

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Workforce Logiq w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.

Dla naszego Klienta w Krakowie, będącego liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Projektowanie i wykonywanie testów dla aplikacji backendowych opartych o web serwisy SOAP/REST
  • Przygotowanie raportów z wykonywanych testów
  • Rozwój testów automatycznych w oparciu o Java

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień testerskich na poziomie ISTQB Foundation level (projektowanie testów, raportowanie defektów i retesty)
  • Znajomości SOAP/REST
  • Znajomoci JIRA i Confluence
  • Umiejętności raportowania defektów oraz przygotowywania raportów
  • Doświadczenia w testach aplikacji backendowych
  • Znajomości podstaw GIT i systemu Linux
  • Znajomości podstaw Java
  • Znajomości podstaw automatyzacji testów funkcjonalnych

Mile widziane:

  • Znajomość dowolnego narzędzia do komunikacji REST (np. Postman)
  • Znajomość narzędzia SOAP UI
  • Znajomość SQL, Docker i Kubernetes

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Duże możliwości dalszego rozwoju
  • Pracę w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy