Tester Oprogramowania

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących banków uniwersalnych, prowadzimy rekrutację na stanowisko Testera.

Opis stanowiska:

•    Wykonanie testów - w tym przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych

•    Raportowanie błędów, wykonanie re-testów

•    Wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów lub kierownika zespołu testów

Wymagania:

•    Wykształcenie średnie lub wyższe

•    Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego

•    Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB

•    Znajomość HP ALM lub HP QC

•    Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań

•    Komunikatywność oraz otwartość

Oferujemy:

•    Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą

•    Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów

•    Współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

•    Prywatną opiekę medyczną

•    Kartę MultiSport

•    Opiekę Konsultanta Cyclad

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.