Tester oprogramowania

Kambu Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kambu jest prężnie rozwijającą się firmą informatyczną powstałą w 2010 roku. Od początku działalności świadczymy usługi programistyczne na rynku polskim i zagranicznym.

Obowiązki

  • testowanie aplikacji mobilnych i webowych wg ustalonych procedur
  • zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi
  • raportowanie testów
  • tworzenie dokumentacji testowej
  • aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów testowania aplikacji
  • tworzenie automatycznych testów integracyjnych wg scenariuszy testowych

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia (student friendly)
  • pracę przy różnorodnych projektach + pracę metodami AGILE
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej firmie
  • stabilne i przyjazne miejsce pracy
  • kartę MultiSport

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (studenci i absolwenci bardzo mile widziani)
  • wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania
  • znajomość narzędzi testowych (np. Selenium)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość: Selenium WebDriver/Grid, Junit, Java 8 SE, Spring, Cucumber, Git oraz wzorców projektowych (Page Object)

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy