Tester Oprogramowania

Webanywhere Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Webanywhere to firma założona w 2003 roku w Wielkiej Brytanii, będąca jednym z liderów rozwiązań e-learningowych na rynku brytyjskim.

W 2012 roku otworzyliśmy oddział w Katowicach, w którym aktualnie zatrudniamy około 50 specjalistów. Jako Software House tworzymy własne produkty oraz zajmujemy się wdrażaniem i integracją e-learningowych systemów open source.

W związku z nowymi projektami poszukujemy profesjonalistów świadomie podążających ścieżką kariery, osób poszukujących wyzwań na stanowiskach Tester Oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie zapewniania jakości w firmie;
  • Wykrywanie błędów w aplikacjach internetowych i mobilnych podczas przeprowadzania testów;
  • Tworzenie dokumentacji i raportowanie błędów;
  • Opracowywanie i zapis planów związanych z testami oprogramowania w oparciu o potrzeby systemowe;
  • Codzienna współpraca z zespołem programistów.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale zapewnienia jakości / testowania automatycznego oprogramowania;
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych;
  • Znajomość Java,Selenium Webdriver, TestNG;
  • Znajomość GIT;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • Znajomość Appium;
  • Doświadczenie w testach automatycznych wykorzystujących środowiska rozproszone, np:. Selenium Grid / Solenoid;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów API;
  • Znajomość REST, Postman /SoupUI;
  • Znajomość narzędzi do generowania raportu np. Allure;
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów wydajnościowych;
  • Znajomość Jmeter;
  • Doświadczenie w pisaniu testów BDD wykorzystujący narzędzia Cucumber, JBehave;
  • Znajomość GitlabCI lub/i innego narzędzia CI/CD.

Oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy;
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy;
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych;
  • Dogodną lokalizację biura;
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy;
  • Pyszną kawę;
  • Częściową pracę z domu i elastyczne godziny pracy;
  • Lekcje angielskiego z native speakerem;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe;
  • Dwa dodatkowe dni urlopu po okresie próbnym.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku "aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management