TESTER OPROGRAMOWANIA

EZUniverse Inc.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy testera oprogramowania do współpracy przy rozwoju inteligentnych systemów monitoringu tworzonych przez firmę EZUniverse.

Osoba zatrudniona na stanowisku testera będzie odpowiedzialna za testowanie oprogramowania związanego z nagrywaniem i udostępnianiem video, opartego o bazy danych, analizę wydajności i stabilności rozwiązań oraz przygotowywanie raportów z wynikami przeprowadzonych testów.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów
  • Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji
  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień
  • Koordynowanie własnej pracy
  • Budowanie testów automatycznych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie testów manualnych i/lub automatycznych.
  • Student informatyki lub nauk pokrewnych
  • Dobra znajomość rodziny systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • Wiedza z zakresu TCP/IP, MS SQL, Java, HTML5
  • Znajomość procesu i metodologii testowania
  • Znajomość procesu tworzenia i rozwijania oprogramowania (SCRUM)
  • Umiejętność pracy w grupie oraz indywidualnej
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

UMOŻLIWIAMY:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania nowoczesnych technologii
  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Stabilizację - liczymy na długotrwałą wspołpracę
  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover, Ubezpieczenie Grupowe
  • Lekcje angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria