Tester Oprogramowania

Gabos Software Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.
Gabos Software

Wytwarzając oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie. Doradzamy i pomagamy wprowadzić politykę bezpieczeństwa tak istotną jeśli chodzi o ochronę danych osobowych i danych wrażliwych, jakimi niewątpliwie są dane medyczne.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Na stanowisko testera oprogramowania poszukujemy:

  • Osób posiadających wykształcenie o profilu informatycznym, księgowym lub medycznym,
  • Są spostrzegawczy i posiadają umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Mają w sobie pasję i pęd do samodoskonalenia, lubią pracę w zespole.

Mile widziane:

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu testowania i cyklu wytwarzania oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowy np. JIRA,
  • Umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych,
  • Doświadczenie w wytwarzaniu i utrzymaniu dokumentacji.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie testów manualnych systemu w celu kontroli jakości oprogramowania,
  • Testowanie systemów zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami,
  • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości oraz ich weryfikację,
  • Odtwarzanie usterek i zbieranie informacji o problemie,
  • Wsparcie współpracowników, zespołów oraz całej organizacji w obszarze jakości i testów,

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Gliwicach,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.