Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Tester Oprogramowania

93-120 Łódź, łódzkie

LSI Software S.A.

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz:

Realizować prace w obszarze identyfikacji i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem
Testować oprogramowanie, dedykowane branży kinowej
Zdobywać doświadczenie i rozwijać się w dużej firmie IT, pracując przy bardzo ciekawych produktach

Otrzymasz od nas:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, owocne poniedziałki, prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych)
Rozwój kompetencji

Wymagania

Szukamy kandydata, który:

-Posiada doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
-Posługuje się językiem angielskim na poziomie minimum B1
-Ma podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku (np. C, C++, Java)
-Posiada podstawową znajomość relacyjnych baz danych
-Zna zapytania SQL
-Zna system Windows i ma podstawową wiedzę z zakresu administrowania Windowsem
-Posiada zdolności analityczne
-Umie pracować w zespole

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca nowoczesnego... oprogramowania dla branży hotelarskiej i gastronomicznej oraz systemów IT do zarządzania przedsiębiorstwem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości