Tester Oprogramowania (Robotów)

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest innowacyjny spin-off należący do dużej grupy kapitałowej - producent rozwiązań opartych o algorytmy uczenia maszynowego, deep learning’u, sztucznej inteligencji a także technologie Big Data i Boty. W związku z budową nowego zespołu programistycznego dedykowanego do rozwoju (od podstaw) kluczowego produktu firmy poszukujemy Testera Oprogramowania (Robotów). Długofalowy projekt dotyczy stworzenia zaawansowanej platformy robotyzacji procesów biznesowych. Metodyką prowadzenia projektów jest Scrum.

Opis stanowiska:

- Wsparcie rozwoju systemów robotyzacji procesów biznesowych;

- Analizowanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych oraz projektowanie scenariuszy testowych;

- Wykonywanie testów eksploracyjnych oprogramowania (testowanie zgodności funkcji z wymaganiami);

- Tworzenie skryptów automatyzacji testów;

- Wykrywanie błędów oraz raportowanie ich zgodnie z ustaloną procedurą;

- Ścisła współpraca z zespołem programistów w zakresie usuwania wykrytych błędów i rozwiązywania problemów jakościowych;

- Opracowywanie i rozwijanie dokumentacji do tworzonych systemów;

- Wsparcie merytoryczne i technologiczne młodszych członków zespołu.

Wymagania

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym kierunku technicznym;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych, zarządzania środowiskiem testowym oraz wykonywania testów;

- Mile widziane doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów;

- Znajomość metodologii tworzenia, czytania, recenzowania dokumentacji, opisującej wymagania systemowe;

- Umiejętność wykrywania niespójności, błędów;

- Dobra znajomość języka angielskiego;

- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Pracę z nowym, czysto tworzonym kodem oraz najnowszymi technologiami;

- Połączenie start-upowej atmosfery pracy z udziałem w stabilnym i długofalowym projekcie;

- Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów;

- Lokalizację biura w centrum Warszawy.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości