Tester oprogramowania i urządzeń

HRK S.A.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy, oferującej usługi z zakresu serwisu i utrzymania systemów biletowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester oprogramowania i urządzeńMiejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowych testów oprogramowania oraz urządzeń
  • Weryfikacja zgodności i kompletności oprogramowania względem wymagań klienta
  • Projektowanie scenariuszy testów i przygotowanie danych testowych
  • Tworzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów, w tym raportowanie błędów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe w trakcie nauki (kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolność analitycznego myślenia oraz wnikliwego rozwiązywania problemów
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i korespondencji z klientem

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.