Tester Manualny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Klienta będącego kluczowym graczem na światowym rynku ubezpieczeń i produktów finansowych, obecnego w ponad 50 krajach, zarządzającego ponad 500 mld euro aktyw, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko.

Tester ManualnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zdefiniowanie podejścia do testów w rozpoczynającym się projekcie migracyjnym (ubezpieczenia na życie)
  • Przygotowywanie przypadków testowych dla testów systemowych, integracyjnych oraz akceptacyjnych
  • Przeprowadzanie testów na podstawie przypadków testowych oraz wykonywanie testów eksploracyjnych
  • Przygotowywanie i wykonywanie zapytań SQL wspierających przeprowadzanie testów migracji danych

Wymagania:

  • Minimum cztery lata doświadczenia w pracy na stanowisku Tester IT / Specjalista QA (mile widziana branża ubezpieczeniowa).
  • Doświadczenie w testowaniu migracji systemów i baz danych będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenia w sporządzaniu dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów)
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy, nastawienia na cel i jakość
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne przygotowywanie zapytań
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel)

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia)
  • Pracę przy projekcie dla światowego lidera ubezpieczeń
  • Swobodę decyzyjną w zakresie rozwiązań i technologii
  • Bliską współpracę z biznesem
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.