Tester Manualny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122277

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja:Warszawa (Centrum)
Rodzaj umowy:kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu:+1 rok
Stawka:do 90 zł / h netto

Zadania:
  • Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania,
  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych,
  • Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników.

Wymagania:
  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • 3 lata doświadczenia w obszarze testów
  • Doświadczenie z bazami danych

Mile widziane:
  • Absolwenci/ studenci uczelni technicznych,
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Bugzilla, JIRA).

Oferujemy:
  • Możliwość długoterminowej współpracy B2B
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu,
  • Pracę w dynamicznym środowisku, młodym zespole w międzynarodowej instytucji finansowej.
  • Bogaty wachlarz szkoleń
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland