Tester manualny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Tester manualnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wykonywanie testów wytwarzanego oprogramowania
  • Opracowywanie założeń i dokumentacji testowej: plan testów, scenariusze testowe, raporty
  • Dbanie o jakiść oprogramowania, stosowanie techniki TDD
  • Współpraca z zespołem developmentu
  • Praca w metodyce SCRUM

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania, w tym przygotowywania scenariuszy i przypadków testowych
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów bezpieczeństwa lub wydajnościowych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak np.: JIRA, TestRail
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Podstawowa wiedza w zakresie XML i WebService
  • Znajomość notacji UML lub BPMN w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Pracę przy złożonych projektach, z rozwiązań których korzystają miliony Polaków
  • Możliwość rozwoju wśród doświadczonych Specjalistów i wdrożenia w automatyzację testów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Benefity: opieka medyczna oraz Multisport
  • Atrakcyjny pakiet szkoleniowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.