Tester manualny / Tester Oprogramowania

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem oraz ekspansją na rynki zagranicznej, poszukuje Testera Manualnego.

Będziesz pracował przy testowaniu naszego oprogramowania sklepów internetowych Sky-Shop.pl, a dokładnie będziesz przeprowadzał testy manualne nowych funkcjonalności, modułów i integracji, będziesz również wyszukiwał weryfikował zgłoszone błędy przez Klientów oraz testował i weryfikował zrealizowane projekty i strony www.

Ważne jest abyś posiadał co najmniej podstawowa wiedzę z zakresu testowania manualnego oraz stosowanych metodologii oraz chęć do rozwoju jako tester manualny.

Będziesz miał również możliwość pracy z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych. Jednocześnie będziesz miał realny wpływ na rozwój oprogramowania jak i firmy, doceniamy i z chęcią słuchamy wszelkich pomysłów :)

Co będziesz robić?

  • Testy manualne oprogramowania Sky-Shop.pl
  • Testy manualne innych aplikacji webowych i mobilnych
  • Wyszukiwanie błędów w oprogramowaniu
  • Raportowanie błędów w raz z ich analizą
  • Proponowanie nowych rozwiązań i udział w rozwoju produktu
  • Współpraca i kontakt z developerami, działem obsługi Klienta oraz Project Managerem
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

W zamian oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend świety spokój :)
  • Szkolenia i konferencje
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na życie
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami

Wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy komercyjnej
  • Podstawowa wiedza z zakresu testów manualnych
  • Znajomość metodologii prowadzenia testów manualnych
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju jako tester
  • Dokładność i perfekcjonizm
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego i szybkiego rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management