Tester Jakości Oprogramowania

HYCOM

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W Toruniu pracujemy w niewielkim zespole, który chętnie i z zaangażowaniem wprowadzi Cię w ciekawe, realizowane zespołowo projekty. Na co dzień projektujemy i tworzymy nowoczesne systemy skierowane głównie do branży e-commerce, część z nich implementowana jest jako rozwiązania cloudowe.

Czym będziesz się zajmować?

• przygotowywanie i przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych (również na platformach mobilnych),
• opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych,
• analiza i dokumentowanie wyników przebiegu testów,
• zgłaszanie i obsługa defektów.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• otwarty umysł na nieustanny rozwój oraz chęć poznawania nowych technologii,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
• umiejętność analitycznego podejścia w diagnozowaniu problemów,
• wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów,
• umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych,
• umiejętność przeprowadzania testów funkcjonalnych,
• umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, Jira, Confluecne / Redmine,
• podstawowa znajomości HTML,
• podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane będą:
• znajomość narzędzi Selenium WebDriver, Jmeter, SoapUI,
• praktyczna znajomość baz danych i języka SQL (Oracle, MySQL) oraz języka XML.

Oferujemy:
• fantastyczną atmosferę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
• elastyczny czas pracy,
• kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
• wsparcie doświadczonych liderów IT,
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie karty sportowej i nauki języków obcych,
• ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości