Hays Poland

Tester IT

Łódź
Tester IT
Łódź
NR REF.: 1108931

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży bankowej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Tester IT.

Lokalizacja: Łódź
Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B

Obowiązki:

• Testowanie aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych dla klienta wewnętrznego i klientów zewnętrznych
• Codzienne tworzenie przypadków testowych
• Sprawna komunikacja z deweloperami w celu polepszenia jakości testowania
• Praca z różnorodnymi projektami które umożliwiają styczność z wieloma technologiami

Wymagania:

• Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako Tester Manualny
• Umiejętność posługiwania się narzędziami: JIRA, TFS
• Znajomość HPQC będzie dużym plusem
• Rzetelność i kreatywność przy tworzeniu przypadków testowych i nowych procedur

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland