Billennium Sp. z o.o.

Tester Baz Danych

Miejsce pracy: Lublin / Zdalnie

Zadania:

  • Prowadzenie testów na wielu poziomach i na różnych etapach procesu wytwarzania oprogramowania
  • Koordynacja czynności testowych
  • Przygotowywanie planów oraz harmonogramów testów
  • Zapewnienie zgodności testowania z obowiązującymi procedurami
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Analiza problemów oraz zgłaszanie błędów
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych czynności testowych
  • Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji (np. testy funkcjonalne, wydajnościowe, akceptacyjne)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testowych
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami zarządzającymi testowaniem takie jak: JIRA/TFS/ HPE ALM
  • Praktyczna znajomość metodologii testowania oraz narzędzi testowych
  • Praktyczna znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień zachowania oraz kontroli jakości systemów informatycznych
  • Mile widziana znajomość ETL/Tableau/ UML
  • Certyfikat ISEB / ISTQB – będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat ITIL Foundation – będzie dodatkowym atute
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej oraz analitycznej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność analityczne

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Dowolna formę zatrudnienia/współpracy
  • Wsparcie przy wdrożeniu do projektu
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.