Tester Automatyzujący (Praca zdalna)

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów
- Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariusze testowe, przypadki testowe, raporty
- Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, wydajnościowych, użyteczności i spełniania wymogów w tym między innymi WCAG 2.0 i W3C
- Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa między innymi: OWASP, OASIS Web Application Security Technical Committee, NIST, OSSTMM.
- Przeprowadzanie testów procedur i dokumentacji, jak i migracji danych
- Wykonanie analizy przekazanych dokumentów i procedur, opracowania listy ryzyk wraz z propozycją reakcji na ryzyko oraz przedstawienie rekomendacji do uzupełnień
- Przeprowadzanie anonimizacji danych miedzy innymi dla środowisk testowych zamawiającego
- Świadczenie wsparcia w zakresie organizacji testów oraz koordynacji procesu testowego.

Wymagania

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia
- Znajomość: SoupUl,/Testlink/ALM
- Doświadczenie w wykonywaniu testów funkcjonalnych
- Doświadczenie w automatyzacji testów i testów wydajnościowych oraz bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań HPE (ALM, LR, UFT, JMeter)
- Certyfikat ISTQB na poziomie min. Foundation lub równoważny.

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy