Tester Automatyczny

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko Testera Automatycznego.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Dobrą znajomość narzędzi: SoapUI, JMeter
  • Praktyczną znajomość narzędzi (Selenium, Appium lub/i innych)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Planowanie, programowanie, wykonywanie oraz rozwój testów automatycznych zgodnie ze zgłoszonymi wymaganiami do aplikacji
  • Współpraca z developerami przy tworzeniu zaawansowanych narzędzi
  • Tworzenie dokumentacji testowej, w szczególności przypadków i scenariuszy testowych
  • Pozyskiwanie i wytwarzanie danych do testów
  • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów w dedykowanym narzędziu
  • Praca w zgranym zespole, w środowisku agile

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w biurze Klienta
  • Udział w projekach z użyciem najnowszych technologii

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy