TESTER AUTOMATYCZNY

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122335

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: min.6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Stawka: 60 - 90 zł / h netto + VAT
Branża: bankowa

Projekt zakłada wdrożenia systemów dla Banku Hipotecznego i integrację z systemami ICBS (core banking system).

Będziesz mieć możliwość pracy z technologiami takimi jak:
• SAP HANA,
• SAP FIORI.
• Moduły SAP (Finance, Treasure, Funding, HR).

Zespół:
Jest tworzony od podstaw. W jego skład będą wchodzić testerzy manualni, automatyczni, Test Manager oraz Defect Manager.

Zadania:

  • Analiza wymagań i przygotowywanie przypadków testowych;
  • Projektowanie, implementacje oraz wykonanie testów automatycznych
  • Monitorowanie i utrzymanie testów regresji;
  • Udział w opracowywaniu metodologii testowania;
  • Współpraca z developerami i analitykami.

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym
  • Znajomość narzędzi Selenium WebDriver lub Selenium IDE
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie dokumentacji testowej

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland