Tester Automatyczny

Hays Poland

Katowice, mazowieckie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1120037

Dla jednego z naszych Klientów z branży bankowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Katowice

Forma współpracy: kontrakt B2B

Długofalowa współpraca/pierwsze zamówienie na 3 miesiące

WYMAGANIA:

• Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML/BPM
• Znajomość narzędzia Enterprise Architekt lub podobnego
• Doświadczenie we współpracy z programistami i testerami
• Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT
• Doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej
• Praktyczna znajomość SQL
• Posługiwanie się narzędziem SQL developer lub podobnym
• Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do automatyzacji testów np.:frameworka Selenium WebDriver, środowisk CI (np. Jenkins), frameworka BDD JBehave
• Znajomość jednego z języków programowania C; C++; Java SE; C# w stopniu co najmniej podstawowym
• Dobra znajomość języka angielskiego

ZADANIA:

• Współpraca z jednostkami biznesowymi przy określaniu wymagań biznesowych
• Modelowanie procesów biznesowych / systemowych (opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych: UML lub BPMN)
• Tworzenie dokumentacji realizowanych zmian w aplikacjach
• Współpraca i konsultacja rozwiązań technicznych z projektantami i programistami, testerami
• Projektowanie nowych i utrzymanie testów automatycznych oraz rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji testowej
• Samodzielne prowadzenie testów manualnych: integracyjnych, funkcjonalnych (w oparciu o wymagania i procesy biznesowe), akceptacyjnych

OFERUJEMY:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
• Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
• Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland