Tester automatyczny

.Euvic (Agata Zielińska)
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Gliwice
Liczba wakatów
3
Minimalne doświadczenie
Od 3 do 5 lat
Rodzaj umowy
Na okres próbny
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w 9 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net; nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne. Mówimy o sobie antykorporacja – mimo rozmiarów wciąż działamy jak firma rodzinna i pielęgnujemy jej wartości.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.

Zakres zadań:

- Przygotowanie testów automatycznych UI i/lub API na podstawie wymagań  klienta

- Utrzymywanie i rozwijanie istniejących testów w całym cyklu życia oprogramowania

- Raportowanie i debugowanie błędów wykrytych przy pomocy testów automatycznych

Wymagania:

- Znajomość dowolnego języka programowania (C#, Java, Ruby etc.)

- Znajomość narzędzi wspierających testy automatyczne (Selenium, Capybara, Cucumber etc.)

- Doświadczenie w utrzymywaniu testów automatycznych (znajomość dobrych praktyk, standardów)

- Doświadczenie w przygotowaniu i rozwijaniu testów API

- Doświadczenie i ogólna wiedza z zakresu testowania

- Podstawowa wiedza i doświadczenie w pracy z aplikacjami w architekturze klient-serwer

Dziękujemy za wszytkie otrzymane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.