Tester Automatyczny (Python)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Abu Dhabi, który zajmuje się “Cyber Security System” szukamy osób do zespołu we Wrocławiu. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów systemów czasu rzeczywistego, łączności aplikacji, dystrybucji danych i wyzwań związanych z Big Data, których doświadczają klienci i organizacje.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)

Minimum 2 lata doświadczenia w automatyzowaniu testów

Praktyczna znajomość języka Python

Doświadczenie w Selenium

Wiedza z zakresu CI/CD, Docker oraz BDD/TDD

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego min B2

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

Doświadczenie związane z Big Data / Telecom

ISTQB / RHCSA

Nasz klient oferuje:

Współpraca w oparciu o B2B

Stały rozwój, ciekawe projekty

Elastyczne godziny pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

Karta multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media