Tester Automatyczny (Java, Selenium)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu i bądź częścią specjalistów pracujących nad nowoczesnymi aplikacjami. Jako Tester będziesz odpowiedzialny za jakość aplikacji do sprzedaży i obsługi polis ubezpieczeniowych, oferowanych przez firmę będącą liderem w swojej branży oraz laureatem nagród Najlepszego Pracodawcy.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie i automatyzacja scenariuszy testowych (Java, Selenium)
  • Estymacja automatyzacji testów, budowa harmonogramu
  • Projektowanie, wykonywanie i utrzymanie skryptów testów automatycznych
  • Budowa, rozwój i utrzymanie środowiska do automatyzacji testów
  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów
  • Analiza wyników i raportowanie prac

Wymagania i umiejętności

  • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji (Selenium)
  • Minimum roczne doświadczenie w automatyzacji testów
  • Praktyczna znajomość  Java SE, HTML, Java Script
  • Umiejętność pisania zapytań SQL
  • Komunikatywność, pomysłowość i konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity: kartę Multisport, opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Wsparcie przy wdrożeniu, szereg szkoleń wewnętrznych, możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych
  • Dodatkowe programy motywacyjne oraz działania prozdrowotne i prorodzinne
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka angielskiego
  • Partnerska, przyjazna atmosfera, imprezy firmowe, pikniki rodzinne
  • Atrakcyjne biuro z miejscem do wypoczynku
  • Poszerzanie wiedzy, rozwój
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media