Tester Aplikacji

Fru.pl

Kraków, małopolskie

Fru.pl
Kim my w ogóle jesteśmy?

We FRU.PL projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które zmieniają rynek podróżniczy i e-commerce. Działamy od 2007 roku, jesteśmy obecni w czterech krajach, stworzyliśmy kilka fajnych produktów, odnieśliśmy parę sukcesów i wciąż chcemy więcej. Mamy w swoim portfolio i duże rozbujane projekty
i startupy. Pracujemy w oparciu o nowe technologie, mamy niebanalne pomysły, jesteśmy zakręceni jak świński ogon na deszczu i wszyscy – jak jeden mąż - naprawdę lubimy podróżować. I prawie tak samo lubimy swoją robotę.

Szukamy człowieków, którzy chcą razem z nami robić rzeczy.

Od: Fru.pl
Miejsce pracy: Kraków

Kogo szukamy?

Krytyczne podejście i konstruktywny sceptycyzm nie są Ci obce? Możesz powiedzieć, że jesteś osobą posiadającą wysokie umiejętności analitycznego myślenia ze zdolnością dyplomatycznego przedstawienia swojego punktu widzenia oraz potrafiącą zadawać precyzyjne pytania i przywiązującą uwagę do szczegółów? Dobrze pracuje Ci się w zespole? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • manualne testowanie funkcjonalności frontendowych tworzonych przez zespół programistyczny,
  • tworzenie testów automatycznych (JavaScript, Protractor),
  • tworzenie dokumentacji, raportowanie, wyszukiwanie błędów i dostarczanie rozwiązań za pomocą narzędzi IT (Jira, Confluence),
  • planowanie testów oprogramowania według określonych wymagań,
  • projektowanie i rozwój procesów testowych,
  • współpraca z międzynarodowym zespołem IT w zakresie testowanego oprogramowania.

Oczekujemy, że posiadasz:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Testera,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych oraz automatycznych aplikacji webowych i mobilnych (Protractor/Selenium) – warunek konieczny,
  • dobrą znajomość JavaScript i HTML poparta doświadczeniem,
  • dobrą znajomość zasad, metod i procesów testowych,
  • umiejętność tworzenia przypadków testowych,
  • umiejętność wykorzystywania narzędzi developerskich w przeglądarkach (firebug),
  • dobrą znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w zespole międzynarodowy oraz tworzenie dokumentacji.

Mile widziane są:

  • znajomość Protractor,
  • znajomość metodyki Scrum/Kanban,
  • znajomość programów do raportowania błędów (np. Jira),
  • zainteresowanie technologiami webowymi.

Na pokładzie zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z oddziałami w Polsce (Warszawa, Kraków), Wietnamie, Rumunii i na Ukrainie,
  • współpracę w oparciu o umowę B2B z wynagrodzeniem dopasowanym do Twoich umiejętności,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy – sfinansujemy Twój udział w szkoleniach i konferencjach,
  • pracę w środowisku międzynarodowym - współpraca z kolegami z Vola.ro z Rumunii, Avio.ua z Ukrainy i Avia.vn z Wietnamu,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej – preferujemy pracę z biura, ale jeśli będziesz potrzebował/a czasem popracować z domu, nie ma z tym problemu,
  • bezpłatne lekcje z języka angielskiego w biurze,
  • dofinansowanie karty MultiSport i ubezpieczenia medycznego Allianz, codziennie dużo witamin w postaci świeżych owoców - ale jakby co, w biurze można jeść też gluten,
  • biuro w kamienicy w centrum Krakowa (ul. Wenecja) - praca w kilkuosobowych pokojach, a do dyspozycji pracowników są m.in. drążki do podciągania się, Mindstorm.

Wiemy, że to wszystko już czytałeś w innych ogłoszeniach. My mamy coś jeszcze:

  • luźną i niekorporacyjną atmosferę i jednocześnie…
  • możliwość realnego wpływu na to, dokąd idzie firma, jak osiąga cele, czym się zajmuje. Naprawdę słuchamy się nawzajem i korzystamy z własnego doświadczenia. Mamy dużą radochę z osiągania celów i robienia rzeczy, które są nowatorskie.

Jeśli po tym wszystkim stwierdzasz, że chcesz nas sprawdzić, aplikuj!

Fru.pl