Tester Aplikacji

Cloud Planet S.A.

Gdańsk, pomorskie

Firma Cloud Planet S.A. – jako operator systemu szybkafaktura.pl, wspomagającego prowadzenie działalności gospodarczej mikro i małych firm posiadamy wysokie kompetencje w tworzeniu i utrzymaniu rozwiązań IT dla Klientów. Grupę Cloud Planet tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług informatycznych na rynku B2B jak również B2C.

Aktualnie do naszego grona poszukujemy osoby z dobrą znajomością aplikacji webowych, otwartej, chętnej do pracy i nauki, potrafiącej zgrać się z zespołem naszej firmy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

  • weryfikacja poprawności działania systemu księgowości online,
  • przygotowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych w tym reprodukcja, analiza, rozwiązywanie i raportowanie błędów,
  • rozwój i utrzymanie testów automatycznych,
  • udział w projektach wdrażania systemu u klienta w zakresie rozwiązywania zgłoszeń,
  • praca w zespole nad realizacją projektów dla dużych instytucji finansowych w ścisłej współpracy z zespołem deweloperskim,
  • redagowanie i aktualizacja dokumentacji funkcjonalnej systemu,
  • udział w projektowaniu nowych funkcjonalności systemu oraz poprawie jakości oprogramowania.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku testera aplikacji webowych,
  • podstawy Selenium Webdriver, Jenkins, Git oraz js w ramach rozwoju i utrzymywania testów automatycznych,
  • doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w powierzone projekty,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • certyfikat ISTBQ Foundation
  • znajomość systemu Jira
  • doświadczenie w zakresie testowania aplikacji mobilnych,
  • znajomość systemów klasy ERP i/lub zasad rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B,
  • udział w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,
  • pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.