Cyclad Sp. z o.o.

Tester Aplikacji

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Aktualnie dla naszego klienta, jednego z banków, poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Aplikacji w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie testów (przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych)
  • Wsparcie w zadaniach:
    • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych w zakresie rozwoju systemów informatycznych
    • Analiza funkcjonalna
    • Przygotowanie założeń zmian systemowych
    • Administracja bieżącego funkcjonowania i parametryzacja systemów operacyjnych
    • Identyfikacja błędów systemowych, a także proponowanie sposobów usuwania nieprawidłowości, monitorowanie ich eliminowania
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku oraz dostawcami oprogramowania w zakresie modyfikacji i rozwoju systemów informatycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Tester
  • Dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook)
  • Kierunek studiów: ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania i samodzielność w działaniu
  • Inicjatywa
  • Staranność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w strategicznych dla firmy projektach i zmianach
  • Możliwość poznania procesów bankowych i leasingowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności i osiągnięć warunki zatrudnienia
  • Ciekawy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, Kafeteria, lektoraty językowe, bony lunchowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.