Tester Analityk Wydajności

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1125242

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, ul. Konstruktorska 13
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80-100 zł/h netto – w zależności od doświadczenia

Zadania:
  • Projektowanie, przygotowanie, przeprowadzanie i koordynacja testów wydajnościowych w projekcie
  • Tuning/troubleshooting w obszarze wydajności (Oracle i JVM) - systemy: IdRepo, DSS, Focus, Kangur, eRU, ESB, ETL, itd.

Wymagania:
  • Wymagane min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość tematyki testowania wydajnościowego oprogramowania i/lub tunningu wydajności baz danych
  • Wymagana bardzo dobra znajomość optymalizacji/strojenia i tunningu zapytań SQL oraz baz danych (w szczególności baz danych Oracle)
  • Wymagana znajomość przynajmniej jednego narzędzia open source służącego testom wydajnościowym (np. JMeter, Grinder, Gatling, SOAP UI etc.)
  • Umiejętność zbierania i analizy wymagań niefunkcjonalnych
  • Wymagane zrozumienie na dobrym poziomie wielowarstwowej architektury nowoczesnych systemów IT i umiejętność dekompozycji wymagań niefunkcjonalnych na poszczególne podsystemy
  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników testów wydajnościowych i danych pochodzących z monitoringu systemów
  • Wymagana umiejętność interpretacji mierników pracy podstawowych komponentów systemów IT: serwerów, systemów operacyjnych, serwerów aplikacyjnych, silników bazodanowych (AWR, Statspack)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość narzędzi służących monitoringowi komponentów IT np. Dynatrace
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku programisty, administratora, analityka

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland