Test Specialist

e-point S.A.

Warszawa, mazowieckie

e-point S.A. e-point S.A. e-point S.A.
e-point SA to software house, który specjalizuje się w złożonych, międzynarodowych projektach informatycznych dla branży finansowej oraz e-commerce (B2B i B2C).

Od 21 lat tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy portale oraz platformy wspierające sprzedaż. Dostarczamy również rozwiązania mobilne (Progressive Web Applications) oraz systemy zarządzania tożsamością (IAM).

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Wynagrodzenie: 5000 - 6000 zł brutto (UoP)

Dołącz do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania webowego. Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym (programiści, architekci systemów, front-end developerzy, menedżerowie projektu).

ZADANIA

  • wykonywanie testów manualnych aplikacji www
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • udział w pracach zespołu projektowego, w tym spotkania z przedstawicielami klienta

WYMAGANIA

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych (w tym panelu admina)
  • wiedza z zakresu ISTQB
  • znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX)
  • znajomość JIRA
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • podstawowa znajomość protokołu HTTP

Mile widziane

  • znajomość CMS
  • znajomość GIT
  • wiedza z zakresu tworzenia scenariuszy i przypadków testowych
  • znajomość SQL
  • znajomość SoapUI lub Postman

Aby odnieść sukces w pracy na tym stanowisku, przydatne będą takie cechy charakteru jak chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie testów, komunikatywność i systematyczność oraz nastawienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości.

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości.
Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy,
które wspiera kulturę innowacji i współpracy.
Oferty prosimy przesłać wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.