Opis stanowiska pracy

Widełki: 7 000 - 10 000 netto na b2b (możliwe inne formy współpracy)

Jesteśmy software house’em z oddziałami we Wrocławiu i Białymstoku. Tworzymy dedykowane aplikacje webowe dla klientów z całego świata, w których wykorzystujemy najnowsze narzędzia oraz technologie informatyczne. Pracujemy w oparciu o zwinne metodyki zarządzania (Scrum) i GitFlow.

TWOJE ZADANIA

  • koordynacja prac j i udoskonalenie procesów QA
  • przeprowadzanie testów oprogramowania (manualnych, automatycznych, regresyjnych i wydajnościowych)
  • opracowywanie dokumentacji testowej
  • przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • analiza wyników testów i raportowanie błędów
  • współpraca z zespołem projektowym
  • zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanego oprogramowania

KLUCZOWE KOMPETENCJE

  • min. 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • bardzo dobra znajomość metodologii i narzędzi testowych
  • umiejętność definiowania procesów i ich optymalizacji
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości dokumentacji projektowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • zdolność analitycznego myślenia, dociekliwość i motywacja do rozwoju

DODATKOWE ATUTY

  • doświadczenie w testach automatycznych
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów aplikacji webowych
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • certyfikat ISTQB
  • znajomość metodyki Scrum oraz cyklu życia oprogramowania

OFERUJEMY

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole pasjonatów IT i luźnej atmosferze
  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla klientów z całego świata
  • dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i indywidualny budżet szkoleniowy
  • codzienną dawkę relaksu (game room), świeże owoce, przekąski i pyszną kawę non stop

Prezentacja firmy

NeuroSYS jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza rozwiąz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca