Trapeze Poland Sp. z o.o.
Trapeze Poland jest częścią międzynarodowej grupy Trapeze. Tworzymy i wdrażamy wiodący na rynku system automatycznej lokalizacji i kontroli pojazdów komunikacji miejskiej.

Nasi pracownicy wykorzystując najnowocześniejsze technologie przyczyniają się do tego, aby transport publiczny w dużych miastach Europy i świata był bardziej atrakcyjny, efektywny i przyjazny dla pasażerów a jednocześnie łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu.

Nasze oprogramowanie wspiera transport wielu rządowych oraz publicznych organizacji w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, Azji i w regionie Pacyfiku m.in. w metropoliach takich jak Londyn, Atlanta, Zurych, Hamburg, Toronto, Johannesburg i wiele innych.
W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy ambitnych i otwartych na nowe wyzwania osób, których doświadczenie i kwalifikacje odpowiadają następującym profilom:

Test Engineer

Miejsce pracy: Wrocław

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne [lub ostatni rok studiów],
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej pracy z dokumentacją,
  • doświadczenie w pracy testera oprogramowania powyżej 2 lat,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji testowej,
  • znajomość metodyk prowadzenia testów, zasad testowania, procedur testowych, typów testów,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z programistami i użytkownikami oprogramowania,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dociekliwość, spostrzegawczość, rzetelność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy odpowiadające posiadanym umiejętnościom,
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy.

Obowiązki:

  • opracowanie dokumentacji testowej,
  • przygotowanie danych testowych,
  • realizacja testów,
  • analiza, archiwizacja wyników,
  • dokumentowanie testów,
  • zgłaszanie oraz monitorowanie błędów,
  • współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania znalezionych problemów,
  • zapewnienie ciągłości działania systemów produkcyjnych,
  • sprawowanie opieki nad infrastrukturą.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV) w języku angielskim.
Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.