Power Media

Test Engineer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków
Nasz klient to światowy lider branży komunikacyjnej oraz bezpieczeństwa publicznego, który dostarcza zaawansowane rozwiązania wideo dla sektorów takich jak służba zdrowia, policja, porty lotnicze, infrastruktura krytyczna, handel detaliczny i obiekty publiczne.

Projekt dotyczy innowacyjnych rozwiązań dla kamer stacjonarnych i mobilnych, analityki wideo oraz systemów zarządzania wideo i kontroli dostępu tworzonych dla klientów z sektora bezpieczeństwa publicznego. Celem firmy jest rozwijanie sztucznej inteligencji i technologii analizy obrazu, która umożliwi szybką komunikację między użytkownikami oraz natychmiastowe podjęcie działań interwencyjnych.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Test Engineer, która dołączy dołączy do międzynarodowego zespołu liczącego ponad 130 specjalistów i będzie ściśle współpracować z inżynierami w Krakowie i Vancouver w zakresie ulepszania środowiska testowego i pakietów testowych.

Praca hybrydowa w Krakowie (wymagana obecność w biurze raz na dwa tygodnie)

Proces rekrutacyjny: jednoetapowy - około godzinny panel techniczny online

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie skryptów testowych za pomocą Python do automatyzacji testów funkcjonalnych kamer
  • Wykonywanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych scenariuszy testowych
  • Projektowanie i wdrażanie zautomatyzowanej infrastruktury testowej
  • Przygotowanie strategii testowania aktualnie rozwijanych funkcji i regresji
  • Ścisła współpraca z programistami w celu rozwiązywania wykrytych problemów
Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia komercyjnego na stanowisku Test Automation Engineer
  • Dobrej znajomości technologii Python
  • Dobrej znajomości języka angielskiego oraz polskiego
  • Kreatywności w działaniu, otwartego umysłu oraz entuzjazmu do realizowania własnych pomysłów
Mile widziane:

  • Znajomość cyfrowego obrazowania/fotografii i kodowania audio/wideo
  • Doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu systemów wbudowanych
Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Uop
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę MultiSport
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Ulgi w podatku od własności intelektualnej
  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Plan zakupów akcji pracowniczych (ESPP)
  • Wsparcie relokacyjne
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych

Jeśli szukasz rozwoju kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku, stabilnej umowy o pracę oraz zależy Ci na ciągłym zdobywaniu nowych umiejętności – aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media